Taze anne Ezgi Mola’dan oğlu Can ile yeni paylaşımlar!

Uzun süredir aşk yaşayan Ezgi Mola ile Mustafa Aksakallı, 8 Mayıs’ta evlenmişti. Sürpriz nikahtan kısa süre sonra hamile olduğunu açıklayan Mola, 24 Kasım’da ilk bebeği Can’ı kucağına almıştı.

Kariyerinin yanında özel hayatıyla da magazin gündeminde adından söz ettiren başarılı oyuncu Ezgi Mola, son olarak sosyal medya hesabından oğluyla verdiği pozları yayınladı.

“BUNDAN SONRA BİRAZCIK DURURUM”

Yeni doğan ünlü çocuklarına gelen reklam teklifleri hakkında konuşan oyuncu, “Birlikte değil ama bir bebek bezi reklamım oldu. Biberon ve emzikle ilgili de oldu. Aslında yeni setten çıktım sayılır zaten. Reklam çekimlerine devam ediyorum. Bundan sonra birazcık dururum, Can ile olmak çok keyifli. Sizin de izlemediğiniz bir dizi çektim sekiz bölüm. Henüz yayınlanmadı, haberi çıktı ama ne zaman yayınlanacağını bilmiyorum. Çok eğlenmiştik çekerken de” demişti.

“ONUN HATIRINA ÇİĞ TAVUK YERİZ”

Anneliğin güzel geçtiğini ifade eden Mola, “Hayatımda pek bir şey değişmedi. Herkesin söylediği uyku düzeni oluyor. Ben biraz da gece yaşayan biriydim. O yüzden çok sıkıntım olmuyor. Onun ritmine göre ayak uydurabiliyorum. Öğüt vermek istemem ama ne olacak ki; bir sene… Onun hatırına çiğ tavuk yeriz. Kendime oyun arkadaşı buldum. Onunla oynamak eğlenmek çok güzel. 3 aylık bir bebek gibi görüyorsunuz ama her şeyi anlıyor” şeklinde konuşmuştu.

“BAKICI İSTEMİYORUM”

Ezgi Mola geçtiğimiz haftalarda, bakıcıya çocuk emanet edilmesinin çok da doğru olmadığını düşündüğünü belirtmiş ve şu ifadeleri kullanmıştı:

Bakıcı olsun pek istemiyorum. Çünkü benim gibi bakabilir mi, benim kadar bakabilir mi? Buna inanmıyorum. Bu zamanlarını bir kez yaşıyoruz. Bir de 40 yılda bir çocuğum olmuş. Bu anı kaçıramam. Kalabalık bir aile severim, ‘Ay ne güzel’ derim kalabalık aile görünce. Hep beraber bizimle büyümesi bence daha iyi, özellikle şu sıralar

OĞLUYLA POZLARINA BEĞENİ YAĞDI

Instagram hesabından sık sık paylaşım yapan Ezgi Mola, son olarak oğluyla verdiği birçok pozu sevenlerinin beğenisine sundu. 6 milyondan fazla takipçisi olan ünlü ismin gönderilerine dakikalar içerisinde binlerce beğeni ve ‘Yüzünü çok merak ediyoruz’, ‘Annelik çok yakıştı’, ‘Çok tatlısınız’ gibi yorumlar geldi.

İşte Ezgi Mola ve oğlu Can’ın pozları…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir